Sıkça Sorulan Sorular

DRD Filo Kiralama 1998 yılında İstanbul’da kurulmuş, öncelikle kurumsal alanda kiralama hizmeti veren ve  bu alanda çizmiş olduğu başarılı grafiğin ardından bireysel kiralamaya da yönelen 24 aydan 48 aya kadar operasyonel araç kiralama hizmeti sunan 19 yıllık köklü bir firmadır.

DRD Filo Kiralama’nın %53’ü; Derindere Otomotiv Yatırım Sanayi’ye, kalan % 47’lik pay ise, DRD Filo Kiralama Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Derindere’ye aittir.

Derecelendirme notlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yatımcı ilişkileri ile ilgili tüm sorularınız için;

e-posta: yatirimciiliskileri@drd.com.tr

Telefon: 0212 911 15 00’dan bize ulaşabilirsiniz.

DRD, Türkiye genelinde 14 farklı ilde bulunan 24 satış ofisi ve 1400 servis noktası ile müşterilerine hemen her noktada kolayca ulaşabilmektedir. Detaylı bilgi için 0212 911 15 00’dan bize ulaşabilirsiniz.

2011 yılından bu yana çıkarmakta olduğumuz tüm faaliyet raporlarına buradan ulaşabilirsiniz.

DRD, Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı pek çok şirkete, araç kiralama hizmeti vermektedir. 2017 yılında bu alanda çizmiş olduğu başarılı grafiğin vermiş olduğu güvenle, bireylere yönelik yıllık kiralama iş koluna da yatırım yapmış ve OneCar markasını hayata geçirmiştir. 24 aydan 48 aya kadar uzun dönem araç kiralama hizmetiyle beraber bireyler de, tıpkı kurumlar gibi araç kiralayabilmektedir.

DRD, sürdürülebilirlik programını “Mükemmellik Yaklaşımı” başlığı altında toplamaktadır. Bu kapsamda hizmet standartlarını sürekli iyileştirmekte, süreçleri teknolojik gelişimler ile optimize etmektedir.

DRD, “gelecek nesillerin kendi ihtiyaçlarını karşılayabilme yeteneklerini tehlikeye sokmaksızın bugünkü neslin ihtiyaçlarının karşılanması” olarak tanımlanan “sürdürülebilirlik” konusuna azami önemi vererek paydaşlarına kattığı değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmayı hedeflemektedir.

Merkez Mah. Ayazma Cad. Papirus Plaza, Kat: 2 Kağıthane/İstanbul

Hastane Derindere

Derindere Grubu, 2015 yılı itibarıyla sağlık sektörüne yatırım yaparak Hastane Derindere’yi hayata geçirmiştir. Kağıthane İlçesi’nde 10.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiş  ola Hastane Derindere, bölgenin bölgenin en büyük ve en donanımlı özel sağlık kuruluşu olarak kuruluşunun 1. Yılında ISO 9001: 2008 Kalite Belgesi’ni almıştır.

DRD Motorbikes

2016 yılına kadar motosiklet sektöründe Mototal unvanıyla faaliyet gösteren Derindere Şirketler Grubu, 2016 itibarıyla DRD Motorbikes markası ile hızla gelişen motosiklet pazarında, geniş kapsamlı hizmet veren büyük ölçekli kurumsal bir marka olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. DRD Motorbikes; İstanbul’un Anadolu yakasındaki  Kızıltoprak, Hasanpaşa ve Ataşehir’de yer alan üç farklı hizmet noktasında, motosiklet pazarında ihtiyaç duyulan her türlü ürün ve hizmete yanıt verebilecek kapasitede hizmetler sunmaktadır.

Derindere 2. El

Otomotiv sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesini uzman kadrosuyla ikinci el araç alım-satım hizmetlerini kurumsal bir çatı altında gerçekleştiren  Derindere 2. El, farklı marka ve model araçlardan oluşan portföyü ile tek noktadan tüm işlemleri yürütme imkanı sunmaktadır.

2014 yılında İstanbul Zeytinburnu’nda açılan, 200 adedin üzerinde aracın sergilenmesine uygun konumunun yanında, Kuyumcukent’te bir açık artırma merkezi de bulunmaktadır.

DMA – Derindere Motorlu Araçlar

Derindere Motorlu Araçlar (DMA), Derindere Grubu’nun otomotiv sektöründeki tecrübesi ve teknoloji alanındaki birikimleri sonucu 2007 yılında kurulmuştur. Daha çevreci bir ulaşım önemli bir rol üstlenen %100 elektrikli araçların üretiminde Türkiye’de öncü bir yere sahip olan DMA, kendi Ar-Ge faaliyetleri doğrultusunda geliştirdiği ve yüzde 100 kendisine ait teknolojisini araçlara uygulamaktadır.